Nasze biuro

Szanowni Państwo,

Jesteśmy młodym, prężnym zespołem fachowców skoncentrowanym  na uczestnictwie w budowaniu sukcesu firmy naszych Klientów. Naszą dewizą jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń klienta.

Działamy na podstawie  licencji nr 23526 wydanej przez Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych, ponosimy pełną odpowiedzialność za ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych (działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej).

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również duże spółki prawa handlowego.

Nie poprzestajemy na ewidencjonowaniu dokumentów. Kładziemy duży nacisk na analizę informacji płynących z ksiąg oraz doradztwo ekonomiczno- finansowe.

Traktujemy Państwa potrzeby w sposób indywidualny. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom przez dokładne poznanie specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a spotkania z Państwem nie dotyczyły wyłącznie spraw księgowych.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Nasz personel posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz rachunkowo- finansowe. Cenimy rozwój zawodowy oraz doskonalenie własnych umiejętności, dlatego stale podnosimy własne kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych, audytorskich i podatkowych.

Zapraszamy Państwa do naszego biura rachunkowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16.